نکات داشتن لب های برجسته

۱۲ آذر ۱۳۹۶ مقالات

مراحل کار

لایه برداری پوست لب:

هر سه روز یکبار لایه برداری را  با درست کردن اسکراب لب که شامل عسل و شکر و وازلین می باشد را انجام دهید اینکار باعث نرمی و صاف شدن لبتان می شود، و باعث از بین رفتن سلول های مرده پوست لب می شوند. قبل از زدن رژلب پوست لب را با استفاده از مسواک یا لیف حمام مرطوب کنید و روی لب بکشید، مراقب باشید که به شدت این کار را انجام ندهید چون لایه برداری بیش از اندازه باعث می شود پوست لب تحریک و  خشک و خون بیفتد.

نرم کننده لب:

مراقبت از پوست لب  قبل از خواب و هر روز بعد از بیدار شدن از خواب از یک نرم کننده مناسب استفاده بکنید.

معجزه چای کیسه ای:

چای کیسه ای رو بعد از استفاده کردن از آب داغ خارج کرده و اجازه دهید حرارتش کم تر شود، سپس حدود ۳ دقیقه چای را بر روی لب هایتان بگذارید.

استفاده از سایه سفید:

برای بزرگ و پرحجمی لب هایتان کمی سایه چشم سفید بالاتر از کمان لب بزنید و بعد با یک خط لب مقدار کمی بالاتر از خط طبیعی لبتان خط لب بکشید مراقب باشید این حد بیشتر نشود چون جلوه بدی پیدا می کند همون مقدار کم باعث  لبتان را بزرگتر و زیباتر می کند.انتخاب رنگ خط لب باید رنگی یکسان با لبتان یا کمی پررنگتر باشد.

رژلب قرمز:

برای داشتن لب های که جلب توجه کند و جذاب باشد از رژ قرمز برای ملاقات های خاصتان استفاده کنید.

نوشیدن آب:

برای حجیم شدن لب هایتان آب بنوشید، اگر کلا جنس پوست خشکی دارید آب بیشتری روزانه مصرف کنید تا به پوستتان آب کافی برسد.در این صورت لب های شما نرم و برجسته تر می شوند.اگر در پوست لبتان ترک خوردگی مشاهده کردید نشان از آن دارد که بدن شما احتیاج به آب بیشتری دارد.

رژلب ارزان:

رژلب می تواند باعث خشکی لب شما شود از رژلب های با کیفیت که کمی گران تر هستند تهیه کنید. اگر یه برق لبی نیاز دارید که مرطوب کنندگی عالی داشته باشد وازلین را جایگزین برق لب کنید.

نکته:

هیچ وقت نگذارید مدت طولانی بگذرد و شما از نرم کننده های لب استفاده نکرده باشید چون به مرور زمان باعث خشکی، ترک خوردگی و … می شود.

 

 

 

مقالات مرتبط