خدمات آرایشی و زیبایی

آرایش عروس و میکاپ
آرایش عروس و میکاپ

آرایش عروس و میکاپ

توضیح در مورد میکاپ را می توان با یک سوال شروع کرد . آیا تا به حال به آرایشگاهی مراجعه کرده ایدکه دیدن نمونه کار هایشان نظر شما را به خود جلب کرده ، اما پس از انجام کار رضایت خاطر شما تأمین نشده باشد ؟

آیا می دانید چرا !؟

انجام گریم و میکاپ با یک سبک خاص ، مناسب ساختار بعضی از صورت ها می باشد ، و چهره را زیبا تر جلوه می دهد . اما ممکن است همان سبک خاص گریم و میکاپ مناسب صورت شما نبوده و رضایت خاطر شما را تامین نکند. تلاش ما در این مجموعه بر این است که از سبک های متفاوت استفاده کرده که این خود باعث ایجاد تنوع بیشتر در کار ها می شود و این امر تا کنون باعث رضایت مندی هرچه بیشتر مراجعین این مجموعه بوده است.

در نمونه کارهای ما که در گالری عکس نمابش داده شده است شما می توانید انواع آرایش های عربی و اروپایی را در کنار هم مشاهده نمایید. که به جهت فراهم کردن هرچه بیشتر رضایت مندی شماست

میکاپ مناسب با هر بودجه:
میکاپ مناسب با هر بودجه:

میکاپ مناسب با هر بودجه:

ستفاده از برند های متفاوت و معتبر نیز در انجام کار میکاپ و گریم، وجه تمایز ما با دیگر سالن های زیبایی می باشد .

بعضی از مواد ها که امروزه در دسترس ما آرایشگران و مصرف کننده ها قرار می گیرد بسیار گران قیمت بوده که البته متناسب با همان از کیفیت خوبی نیز برخوردار است یکی از این برند ها M·A·C می باشد که در حال حاضر موادی است که هنر پیشه های هالیوودی از آن برای گریم صورت خود استفاده می کنند ، اما این مواد به دلیل قیمت بالای خود ممکن است برای استفاده عموم مردم مناسب نباشد و می توان برای کسانی که به دنبال پرداخت هزینه مناسب تری برای مراسم خود می باشند ، جایگزینی انتخاب کرد که هم بتواند با این مواد از نظر کیفیت و نیز ماندگاری رقابت کند ، و هزینه کمتری را نیز برای مصرف کنندگان و مشتریان به همراه داشته باشد.

ما در این زمینه فعالیت بسیاری داشته ایم تا بتوانیم با انتخاب درست مواد مناسبی که جایگزین مواد گران قیمت باشد ، راه مناسبی برای کم کردن هزینه های مشتریان خود پیدا کنیم.

برند های معتبر گران قیمت مانند Victoria’s Secret ، Clinique ، M·A·C و برندهایی با قیمت مناسب تر مانند Étude ، Gosh ، Uriage مورد استفاده قرار می گیرد.

M.A.C
Victoria secret
Clinique
گریم سه بعدی
گریم سه بعدی

گریم سه بعدی

منظور از گریم سه بعدی گریمیست که اجزای صورت شما را ( گونه ، بینی ، لب ) به صورتی آرایش شود که از زوایای مختلف خطای دید ایجاد نماید و عیوب صورت را برطرف کرده و زیبایی شما را دوچندان سازد.


انتخاب مدل و رنگ سایه

مدل و سایه باید مناسب حالت چشم و صورت شما باشد. به طور مثال برای چشم های پف کرده باید از سایه های تیره استفاده کرد و برای چشم های کشیده و خوش حالت باید از سایه های لایت و ملایم استفاده کرد و برای چشم های دور از هم باید از سایه هایی استفاده کرد که تیرگی در قسمت گوشه چشم (نزدیک بینی) متمرکز شود.

رنگ و مش

مواد مناسب

استفاده از مواد مناسب و مرغوب باعث درخشش و زیبایی هرچه بیشتر موی شما می شود

استفاده کردن از مواد مناسب یعنی موادی که میزان آمونیاک آن کنترل شده باشد و نیز مناسب قطر موی شما باشد. گاهی حتی ما با انتخاب درست مواد و ترکیب درست آن می توانیم بدون استفاده از روشن کننده های قوی ، دکلره و یا دکاپاژ به رنگ دلخواه شما برسیم. و این کار نه تنها کمترین صدمه را به موی شما وارد می کند. بلکه باعث کاهش هزینه های شما نیز می شود.

ترکیب رنگ

ترکیب رنگ

ترکیب رنگ های متفاوت همیشه باعث خلق رنگ های خاص می شود.
امروزه شرکت ها ، رنگ های جدیدی را وارد بازار می کنند که به رنگ های درون کاتالوگ های قدیم اضافه شده، اما هنوز درست کردن رنگ های خاص توسط آرایشگران حرفه ای باعث خلق زیبایی هرچه بیشتر رنگ می شود. ترکیبات درست نه تنها رنگ های متفاوتی را به وجود می آورد بلکه درخشندگی و جلوه ی بیشتری را نیز می توان با اضافه کردن واریاسیون با تونالیته های متفاوت بدست آورد.
ترکیب رنگ های 2014 ( شیر نسکافه ای – کاراملی – مسی آتشی – ماهاگونی مسی – ماهاگونی – بیسکویتی و کاراملی و . . . ) که هر کدام از این رنگ ها الهام گرفته از رنگ های طبیعی اطراف ماست

جدیدترین رنگ ها و های لایت ها

جدیدترین رنگ ها و های لایت ها

امروزه تمام رنگ ها و هایلایت ها بیشتر به سمت رنگ های گرم و طلایی تمایل دارند تا رنگ سرد.

رنگ های گرم مانند مسی – مسی آتشی – کرم طلایی – ماهاگونی – فندقی – کاراملی و . . .

رنگ های سرد مانند زیتونی ، دودی ، یخی و …

تفاوت های لایت و مش

تفاوت های لایت و مش

سوال اکثر مراجعه کنندگان از ما این است که تفاوت هایلایت و مش در چیست ؟

در پاسخ می توان گفت هایلایت یعنی اختلاف دو یا سه درجه روشن تر از رنگ زمینه ی موی شما اما مش یعنی اختلاف بیش از چهار درجه روشن تر از زمینه که برگرفته از رنگ های بسیار روشن است.

امروزه رنگ و هایلایت با ترکیب های زیبا بیشتر مورد توجه همگان است تا رنگ و مش

توضیح آخر

نباید فراموش کرد که انتخاب رنگ درست باید مناسب با رنگ پوست و چشم شما باشد، یا حتی در بعضی از رنگ های روشن (با پوست روشن )، چهره شما همیشه باید دارای کمی آرایش باشد ، که چهره سرد و بی روح نشود

کوتاهی مو سر
کوتاهی مو سر

کوتاهی مو سر

انتخاب مدل کوتاهی بسیار حائز اهمیت است و باید به صورتی باشد که مدل موی شما را با حالتی خوب و زیبا نشان دهد . البته مد روز و ژورنال های روز هم در یک انتخاب خوب می تواند به شما کمک کند.

اما باید برای یک انتخاب درست چند چیز را مورد توجه قرارداد . . .

انتخاب مدل کوتاهی باید مناسب با حجم ، قطر و حالت موی شما باشد در نظر گرفتن این سه مورد باعث می شود که شما از کوتاهی موی خود احساس رضایت بیشتری کنید. بطور مثال موهایی که دارای حجم کم و قطر کمی می باشند نباید بسیار لِیِر(خرد) شود و نیز مویی که از حالت فر برخوردار است نیز نباید بسیار خرد شود.
موهای صاف و پرحجم را می توان از مدل های فشن و ژورنالی و مخصوصاً در مدل کوتاه از مصری فانتزی نیز استفاده کرد.
قطر مو در افراد مختلف متفاوت است

طراحی ناخن
طراحی ناخن

طراحی ناخن

انجام کار ناخن باید با در نظر گرفتن نازکی و قوس آن انجام شود استفاده از مرمریت – گل خشک – و دیزاین های متفاوت زیبایی ناخن شما را صد چندان می کند


مانیکور و پدیکور

نوعی بهداشت و زیبایی دست و پای شما محسوب می شود استفاده از مواد یکبار مصرف و ضد عفونی شده توسط دستگاه بهداشت شما را تضمین می کند.