سالن زیبایی الماس نشان

آموزش اکستنشن مو

نحوه آموزش

در این دوره آموزش خواهید دید که با نصب صحیح و ظریف دسته های مو بر روی سر( بدون دیده شدن و فقط با لمس کردن احساس می شود) کار را انجام داده و نیز نکته های اصلی این کار در این مرحله(نصب) گفته می شود.
زیرا نصب صحیح بدون ریزش بود و هیچگونه صدمه ای به موی مشتری وارد نکرده و نگهداری آن بسیار راحت و ساده و بدون ضرر است، در غیر این صورت شما با نصب اشتباه و رعایت نکردن نکات مهم کار باعث آسیب به موی مشتری می شوید و این اهمییت آموزش صحیح را نشان می دهد.
افرادی هستند که با قیمت های بسیار پایین در تعداد جلسات کم آموزش این رشته را به شما خواهند داد، اما در هنگام انجام کار، وقتی نکات مهم را توانسته و بدرستی آموزش ندیده باشید باعث نارضایتی مشتری خواهید شد.

آموزشگاه الماس نشان با تعداد جلسات پایین و مفاهیم کلی و مفید برای هر جلسه آموزشی به صورت سریع و فشرده آموزش های لازم هر دوره را خواهند داد تفاوت آموزشهای ما در این است که بدون اتلاف وقت در کمترین زمان بیشترین بازدهی را خواهید داشت

درباره مدرس

درباره مدرس : مدرسین این مجموعه دارای سوابق کاری بالا و همچنین تدریس در سالن های زیبایی و آموزشگاه ها می باشند، که با برترین برندها و جدیدترین متد آشنایی کامل را دارند.
ایشان برای تکمیل دوره های تخصصی خود دوره های آموزشی مختلف را به صورت سالانه در خارج از کشور گذرانده و همواره با آخرین متد های روز کار کرده و تکنیک های جدید را آموزش می دهد.

کلاس های فوق حرفه ای

قیمت 2.500.000 تومان 1.500.000 تومان
تعداد جلسات 5 جلسه آموزش تئوری و عملی
تعداد موارد آموزشی 16 مورد
پس از پایان این دوره آموزشی هنرجویان عزیز به راحتی میتونند در بهترین سالن های زیبایی مشغول به کار شوند و از درامد رضایت بخشی برخوردار شوند و حتی این نوید را خواهیم داد که هنرجویان ممتاز از طرف آموزشگاه ما به سالن های زیبایی معتبر جهت کار معرفی خواهند شد
ثبت نام کلاس های فوق حرفه ای

موارد آموزشی در این دوره :

# عنوان های آموزشی فوق حرفه ای
1 روش صحیح نصب مو با رینگ (تک رینگ – دو رینگ)
2   روش صحیح تقسیم بندی مو(تقسیم بندی با توجه به جنس و موی مشتری)
3 روش صحیح نصب کراتین(با دستگاه)
4   معرفی انواع دستگاه های لیزری و حرارتی
5 روش صحیح سر کراتین مو(جهت جلوگیری از ریزش تار به تار و شاخه ای)
6   آموزش شناخت موی طبیعی  از الیاف
7   روش صحیح ریمور کردن
8 آموزش صحیح باز کردن گره در صورت نگهداری ناصحیح مشتری
9   آموزش صحیح مراقبت کردن مو بعد از نصب اکستنشن
10 آموزش رنگ بندی و هارمونی طیف های موی مشتری و لایت ها برای اکستنشن
11 اکستنشن دوختی
12 اکستنشن بافتی
13 اکستنشن چسبی
14 شناخت چسب کراتین
15 اکستنشن نامرئی
 16 اکستنشن سرو