تکنیک های آرایش عروس

۸ شهریور ۱۳۹۷ مقالات

برای اینکه آرایش در شب عروسی برای عروس خانم ها دلنشین و مورد پسند باشد باید با استفاده از لوازمات آرایشی مناسب  و تکنیک های که مخصوص آرایش عروس است را بکار ببریم.

در ادامه چند کاری که آرایشگران باید برای زیبایی بیشتر صورت عروس بکار ببرند را بازگو می کنیم.

برای اینکه دغدغه های عروس خانم ها کمتر شود نیاز دارند که با متخصصن حرفه ای و مجرب در زمینه آرایش صورت و مو مشورت کنند سالن زیبایی الماس نشان با کادری حرفه ای در این زمینه مشاوره های خوبی به شما می دهد.

مشاورین الماس نشان قبل از رسیدن به روز عروسی درباره رنگ های که به فرم صورت شما می آید صحبت خواهد کرد و نوع آرایش و تست آن بر روی صورت شما را به شیوه درست انجام می دهند تا نگرانی ها و استرس شما میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند.

توجه داشته باشید که حداقل حدود یک ساعت آرایش صورت عروس زمان می خواهد، پس عجله نداشته باشید تا آرایشی کامل و بدون نقص داشته باشید.

آماده بودن پوست صورت عروس

یکی از مهم ترین مواردی که عروس خانم باید به آن توجه کند آماده کردن پوست صورت برای شروع یک میکاپ نسبتا سنگین می باشد.حجم آرایشی که برای یک عروس انجام می دهند نسبت به یک آرایش صورت صرفا برای رفتن به مهمانی تفاوت زیادی دارد. تقویت پوست یک ماه قبل از عروسی امری ضروری است برای اینکه زیبایی طبیعی داشته باشید داشتن یک پوست صاف و شفاف این زیبایی را تکمیل می کند.

آرایش چشم در آرایش عروس

در آرایش چشم باتوجه به حساس بودن چشم می توانید از لوازم های آرایش خود عروس استفاده کنید برای اینکه چشمان شما در عکس های عروسی درشت و  خیلی زیباتر شوند از انواع مژه های مصنوعی می توانید استفاده کنید مژه های دانه ای چشمان شما را طبیعی تر جلوه می دهد.

بالا بردن ماندگاری آرایش عروس

از پرایمر برای شاداب و تازه نگه داشتن آرایش حتما استفاده شود، ثابت ماندن آرایش در تابستان در طول مراسم عروسی با عرق کردن و یا تولید چربی اضافه که پوست دارد باعت پاک شدن آرایش و بهم ریختگی آرایش می شود.

لنز چشم در آرایش عروس

اگر فرد عینکی هستید می توانید در شب عروسی از لنز چشم طبی بی رنگ استفاده کنید لنزهای رنگی چهره عروس را مصنوعی می کند اگر هم چشمان ضعیفی ندارید پس رنگ چشم خود را دوست داشته باشید تا در شب عروسی با چهره طبیعی بدرخشید.

استفاده از اسفنج برای زدن مواد آرایشی

برای زدن کرم ها استفاده از انگشت را کنار بگذارید و  از اسفنج آرایشی برای اینکه کرم ها مخصوصا کرم پودر طبیعی روی صورت بنشینند استفاده کنید.

رژگونه

یکی از تاثیرگذارترین ابزار آرایشی رژگونه است که آرایشگر ماهرانه با توجه به فرم صورت عروس باید آن را اعمال کند اگر ساختار استخوانی عالی دارید پس از رژگونه غافل نشوید.

صحیح برداشتن ابرو

برای اینکه یک تغییر اساسی در چهره عروس بوجود بیاید دست از تیغ زدن ابروها و شکل دادن ابرو با مداد ابرو بر دارید اینکار فقط برای عروس خانم دردسر است تا زیبایی ابرو برای رنگ ابرو هم می توانید دو درجه روشن تر از رنگ پایه ابرو رنگ بذارید مثل همیشه ابروها را اصلاح کنید و خیلی نازک نکنید. تغییر اصولی در چهره عروس باید زیرکانه و طبیعی اعمال شود نه با روش های مصنوعی.

 

مقالات مرتبط