تغییر رنگ چشم با این خوراکی ها

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ مقالات

۱- چای این چای تسکین دهنده فورا به چشمان شما ظاهری درخشان تر میدهند.این چای یک ضد عفونی کننده ی شدید از ظریق دفع سموم بدن به وسیله ی ادرار است.و نیز به عنوان یک درمان موثر برای بیماری های مختلف پوستی به شمار میرود.هم چنین تحقیقات جدید اهمیت آن را در درمان آرتروز نشان داده است.

۲- مقدار عسل در رژیم غذایی خود را افزایش دهید.این امر میتواند به تغییر چشم شما کمک بسیاری نماید.با این حال عسل مصرفی باید کاملا طبیعی باشد.استفاده مداوم از این معجون طبیعی ، میتوان رنگ چشم شما را روشن تر نماید.عسل منبعی قنی از قند طبیعی بوده و برای سلامتی بدن بسیار مفید میباشد.غلظت فروکتوز ۳۸.۲ درصد آن میتواند در رژیم ایده آل باشد.عسل رفلکس اسید در بدن را کم کرده و جای زخم ها و سوختگی ها را به سرعت التیم میبخشد و در خط اول دفاع از بدن ما قرار گرفته است.

۳- اسفناج منبع غنی از کاروتنوئید لوتئین است که جوانی را به چشمان شما هدیه میدهد.آهن بسیار زیاد موجود در اسفناج باعث روشن تر شدن (شفاف) چشمان شما میگردد.یک فنجان اسفناج خام ۲۷ کالری انرژی دارد. این منبع غذایی عظیم شامل منیزیم ، پتاسیم ، ویتامین A و فولات است.مشخص شده آلفا لیپوئیک موجود در اسفناج مانعی برای تغییرات ناشی از استرس در بدن میباشد.یک رژیم غذایی حاوی اسفناج از سرطان جلوگیری میکند و هم چنین به آسم کمک کرده و فشار خون را میکاهد.اسفناج استخوان را محکم ساخته و در حفظ و زیبایی مو و پوست بسیار موثر است.

عنبیه یک شکل از عضلات است که با توجه به شدت نور در محیط ، اندازه مردمک درون آن تغییر میکند و عنبیه این امر را کنترل مینماید. زمانی که اندازه مردمک تغییر میکند،رنگدانه عنبیه ، آن را به تنظیم مجدد فضا مجبور میکند و این امر تغییر رنگ چشم را به ارمغان می آورد.با این حال نمیتوان به راحتی آن را تشخیص داد.اگر میخواهید رنگ چشم خود را در زمانی کوتاه تغییر دهید ، باید رژیم غذایی مخصوصی داشته باشید.

۴- غذاهای دریایی منبع غنی از ویتامین ها و مواد معدنی نظیر ویتامین های B، C ، A، D، E ، کلسیم و ویتامین K هستند.آهن، منیزیم و فسفر اولین مواد موجود در ماهی هستند که منجر به تغییر رنگ چشم خواهند شد.قرار دادن ماهی به طور منظم در رژیم غذایی در تغییر رنگ چشم ها تاثیر خواهند داشت.

۵- چای chamomille غلظت بالای هورمون هایی که بر اثر استرس در جریان خون ترشح میشوند را کاهش میدهد.و چشمان شما را گرم تر (شفاف تر) نشان میدهد.این چای هم چنین به درمان التهاب غشاء مخاطی و نیز مشکلات دستگاه گوارشی کمک خواهد کرد.هم چنین از چای chamomille میتوانید در وان حمام به عنوان یک آرامش بخش استفاده نمایید و به درمان زخم ها و آفتاب سوختگی های پوست خود کمک نمایید.

۶روغن زیتون دارای شگفتی های بسیار و متعدد میباشد که بهترین دارو برای تمامی بیماری ها میباشد.روغن زیتون دارای موادی هم چون اسید لینولئیک، لینولنیک اسید و اسید اولئیک ، است که رنگ چشمان شما را شفاف تر مینماید.هم چنین این روغن بهترین درمان کننده درد مفاصل و نیز بهترین مرطوب کننده طبیعی است.روغن زیتون استرس و نیز کلسترول بد خون را کاهش میدهد.

۷- استفاده منظم از پیاز در رژیم غذایی موجب تغیراتی در رنگ چشم و هم چنین در پوست میشود.پیاز در کاهش سرطان روده نیز بیار موثر میباشد.درون پیاز ترکیباتی از گوگرد و نیز ویتامین c وجود دارد و آثار شگفت انگیزی بر روی مو و پوست میگذارد.از جمله ترکیبات عمده در پیاز میتوان به فولات اشاره کرد که به کاهش افسردگی و بی خوابی و تنظیم اشتها کمک میکند.

۸- آجیلاگر شما مشتاق هستید که رنگ چشم خود را تغییر دهید حتما باید در رژیم غذایی خود از آجیل بهره ببرید.بادام کمترین میزان کالری را در بین دیگر مغذها دارد.شما با اضافه کردن آجیل به رژیم غذایی خود به تدریج شاهد روشن شدن رنگ چشم های خود خواهید بود.لطفا از خوردن آجیل بو داده خودداری کنید زیرا در معرض دمای بالا قرار گرفته اند.

۹- گوشت شامل مواد مغذی و معدنی نظیر منیزیم و روی است که در تغییر رنگ عنبیه بسیار مفید هستند.فرآورده های گوشتی منبع غنی از پروتئین مفید برای بدن هستند.گوشت هم چنین به سلامت بدن و اعضای حیاتی کمک بسیاری میکند.

۱۰- زنجبیل یکی از مواد شناخته شده برای جلوگیری از بیماری سرطان روده است.هم چنین زنجبیل ابتدا به سرطان تخمدان در بانوان را کاهش میدهد. تحقیقات ثابت کرده است که این ماده ی غذایی مفید از آسم جلوگیری میکند علاوه بر این همه فواید مهم زنجبیل به تغییر رنگ چشم شما نیز کمک میکند.

مقالات مرتبط